Монтаж і гарантія
Гарантія
Наше підприємство виконує, в повній мірі, монтаж на території замовника, налагодження та запуск обладнання, навчання та подальші консультації персоналу, гарантійне і післягарантійне обслуговування та ремонт.
«НВТ-Технологія» гарантує відповідність виробів чинним вимогою
- ТУ У 29.2–34259155–001:2006
- ТУ У 29.7–34259155–002:2007
- ТУ У 28.2–34259155–003:2011
- ТУ У 28.2–34259155–005:2014
- ТУ У 28.9–34259155–004:2012
При виготовленні виробів використовуються високоякісна жаростійка сталь легована європейського виробництва, високоякісна котлова сталь, жаростійкий легований чавун, шамотні вироби і високоякісні теплоізолюючі та ущільнювальні матеріали європейського виробництва.
Підприємство зобов’язується забезпечити безкоштовний ремонт виробів, що відмовили не з вини користувача, протягом усього гарантійного строку:
- Гарантійний термін металоконструкції теплогенератора – 36 місяців.
- Гарантійний термін футеровки – 12 місяців.
- Гарантійний термін колосників – 3 місяці.
- Гарантійний термін шнекового живильника – 12 місяців.
- Гарантійний термін електроустаткування здійснюється відповідно до гарантійних зобов’язань підприємств-виробників – 12 місяців.
«НВТ-Технологія» залишає за собою право відмови від безкоштовного гарантійного ремонту у випадках невиконання викладених нижче умов гарантії.
Умови гарантії:
- Гарантія дійсна тільки при наявності паспорта виробу і заповненого гарантійного талона із зазначеним серійний номер виробу, дата продажу, гарантійного терміну, чіткими печаткою та підписом відповідальної особи.
- Безкоштовний ремонт провадиться у відповідності з законом про захист прав споживачів тільки протягом гарантійного терміну, зазначеного в цьому гарантійному талоні. Претензії приймаються лише за наявності акта, в якому описані несправності та умови, за яких вони виникли або проявилися.
- Номер і модель виробу повинні відповідати зазначеним у гарантійному талоні.
- Гарантія не дійсна в наступних випадках:
- При невиконанні власником вироби вимог, викладених у паспорті.
- При поломці виробу, викликаного попаданням в бункер матеріалу, фракцією більше допустимої (більше 50 мм) або неорганічного матеріалу, такого як вугілля, камінь, залізо і т. п.
- При поломці виробу, внаслідок виникнення підколосникового горіння.
- При деформації і пориві металоконструкції теплообмінника, які викликані перегрівом (перевищенням максимальної температурної межі нагріваємого повітря в 120 + 5 ° С).
- При перевищенні задекларованого значення витрат повітря для теплообмінника.
- У разі самостійного внесення змін у конструкцію виробу його власником.
- При виявленні на будь-якій частині виробу механічних пошкоджень, що з’явилися після його продажу та установки без відома підприємства-виробника.
- Після розбирання вузлів і конструкцій, не передбачених керівництвом з експлуатації.
- При обслуговуванні або ремонті виробу фахівцем, який не має відповідної кваліфікації.
- За відсутності заводської таблички з маркуванням.